Bartending.lv - Bārmeņu portāls
šodien 28. jūnijā vārda dienas svin: Kitija, Viesturs, Viestards
English

Bārmeņu apmācība (27)

Ray, Trešdien, 2. jūlijā 2008, 12:05

Kura pēc Jūsu domām ir vispiemērotākā skola, lai apgūtu bārmeņa prasmes un iemaņas ???

Pēdējie komentāri

 
Zintis
25/01/2010 12:49
0
[+] [-]
 

Iesaku, reāli laba bārmeņu skola http://bar.lv/apmaciba

 
Raitis - tas kurš Akerblūms:)
26/11/2008 17:18
+1
[+] [-]
 

Turpinājums...
un ar to es domāju maximali apgūt šīs zināšanas,jo ticiet man noderēs:)
Mans izglītības ceļš aizsākās Rss,un arī mans skolotājs bija Jāzeps Arbidāns,lepojos ar to jo pēc skolas beigšanas aizgāju pareizajā virzienā!Bet lidz ar to durvis uz lielo bāru kultūru un nebeidzamajām zināšanām atvērās vēl plašāk un aktīvi strādājot un tādējādi pilveidojot sevi kā bārmeni,pēc vairākiem gadiem sajutu ka gribu zināt vēl daudz vairāk un vairāk un tāpec,kā savas profesijas patriots iestājos LBA,kuras biedriem ir peiejama plašāka informācija šajā jomā,bet kā te izteicās viens "lupata" es nekļuvu atpazīstams pateicoties LBA,jo uz to brīdi jau man bija laba reputācija un samērā liela konkursu uzvaru bagāža.
Taču gribu uzsvērt to - ka vissvarīgākais ir tas,ka no tā ko jūs darat ir tieši atkarīgi jūsu panākumi vai karjera,jo pat vislabākā skola vai kursi jums to nesniegs ja paši nebūsiet pietiekami spējīg

 
Raitis - tas kurs Akerblūms:)
26/11/2008 15:16
+2
[+] [-]
 

Smieklīgi ir pavērot šīs diskusijas kā arī savstarpējo cīņu un viedokļu gaitu,turklāt kad 90% no personām kuras ir izteikušās var nosaukt vienkārši "lupatas"(personas kuras nemēdz parakstīties,bet ļoti patīk paust savu apšaubāmo viedokli par lietām kurās acīmredzami ir neobjektīvi)
Vēlos ieteikt visiem šī jaukā portāla apmeklētājiem tomēr parakstīties un būt atbildīgākiem par savu teikto,jo esmu pilnīgi pārliecināts ka tad diskusijas būs daudz pilnvērtīgākas,jo šobrīd lielākoties šeit cilvēki vienkārši tenko!!!Nereklamēšu un nenopelšu nevienu no mācību iestādēm,bet uzsvēršu,ka par bārmeni nekļūst nedz skolās,nedz kursos!!!!Tai naivajai sabiedrības daļai kura domā,ka pabeigs dažu nedēļu vai mēnēšu kursus un acumirklī kļūs par bārmeni,jāsaka būs vilšanās!!
Es piekrītu Rolanda teiktajam,ka skola ir kā labs "trampalīns" lai sāktu ceļu uz bārmeņa amatu,jo ir apgūtas pamatzināšanas atiecigajā jomā

 
Smieklīgi!
25/11/2008 14:09
+2
[+] [-]
 

S.K grib vienīgi $$$, lai varētu apmierināt savas vajadzības pēc dažādiem gardumiem :) Par Bar.lv varētu diskutēt...

 
Pārbaudīts uz Sevis
25/11/2008 10:14
0
[+] [-]
 

Aizejiet uz RSS, pēc tam uz SIA „Dija”, pēc tam uz Viesnīcu un Restorānu Mācību Centru, pēc tam pie S. Kudrjavcevas un tad uz Bar.lv bārmeņu treniņu centru Vecrīgā. Paskatieties uz skolu aprīkojumu un paši izlemiet kur mācīties. S. Kudrjavceva un Bar.lv ir vienīgās organizācijas, kuras specializējas tikai bārmeņu apmācībā, pārējie ir īsti komersanti, kuri vienlaicīgi pasniedz pavāriem, kurpniekiem, masāžistiem un citiem! Nekā prātīga tur nav.

 
to Es zinu
25/11/2008 10:03
+2
[+] [-]
 

Visa cieņa RSS pedagogam J. Arbidāna kungam. Viņš bija bārmenis, kurš pagājušā gadsimta 70-80. gados, Latvijas bārmeņu prestižu godam nesa visā PSRS, taču laiki mainās. RSS skolā nemaz nezin kas ir Flair, kas ir Barista un kas ir Someljērs. Tur šīs lietas nepasniedz. Nerunājot nemaz par Speed Miksu, Workingu un citām ar mūsdienīgām bārmeņu niansēm.

 
Es zinu!
25/11/2008 01:10
0
[+] [-]
 

Zinu to, ka S.K ir laba kokteiļu miksoloģe, taču ka pedagogs un LBA Prezidente...Nu grūti grūti...$$$

RSS ir viena no labakajām jauno bārmeņu, viesmīļu skolām!!!

 
Sviests
25/11/2008 00:00
0
[+] [-]
 

Svetlanai ar A.Reizenbergu nav vispār nekāda sakara, atkal šeit kāds mēģina ''izbraukt'' uz pašu bārmeņu centību...

P.S Kur tad ir šie viņas slavinātie LBA biedri?...

 
To Info
24/11/2008 21:53
0
[+] [-]
 

Inguss Reizenbergs - par flair bārmeni kļuva ar savu centību. Nēkāda sakara šeit RSS nav. Tur Flairu nepasniedz vispār. R.Akerblūms un A. Reizenbergs (b bars) bija nezināmi bārmeņi, līdz satika pedagogu S. Kudrjavcevu (100%). Varbūt tieši R. Akerblūmam var uzdot jautājumu. Ja jau RSS ir tik laba, kāpēc viņš pēc tās turpināja mācības citā skolā ?

 
ēriks
17/11/2008 00:15
+2
[+] [-]
 

galvenais ir gribēt un darīt, un tad viss pārējais būs tikai, kā liela un noderīga pievienotā vērtība, kura biezi noderēs darba laikā un dzīvē...!! Man Jāzepa vārdi par prasmi saredzēt, būt pus soli priekšā utt...., joprojām ir atmiņā , un par to man jāpateicas tieši viņam un RSS..... Turās un Staro Rīga:::)))

 
Lapa 1 no 3

Uzzini pirmais par piedāvājumiem

Pievienot e-pastu Izņemt e-pastu
Seko mums Twitterī