Bartending.lv - Bārmeņu portāls
šodien 28. jūnijā vārda dienas svin: Kitija, Viesturs, Viestards
English

Pirkumu saraksts (3)

Raivis, Ceturtdien, 14. augustā 2008, 23:23

Vēlējos uzvaicāt jautājumu pieredzējušākiem cilvēkiem, gribēju noskaidrot, kas jaiekļauj pirkumu sarakstā rīkojot pasākumu noteiktam skaitam cilvēku, tā lai pasākuma laikā būtu iespējams apmierināt visas vēlmes?! Šis jautājums attiecas uz dzērieniem un kokteiļiem! Ceru, ka nebūs domstarpību! :)

Pēdējie komentāri

 
to dzives skolnieks
31/08/2008 22:42
-1
[+] [-]
 

taa arii tu autoram iisti neko nepateici, vairaak to, bet vajadzeetu arii to, buutu labi tas, bet to jau taapat nevar! izdomaa un tad uzraxti, neviss teelo paargudro Ansi!!!
P.s. autoram iesaku, tradicionaalo alkoholu vodka, viskijs, rums , mazliet martini, nav jeega izpuust 15 shmigu veidos, jo efekts no taa nebuus, un var aatraak pietruukt tikai veelamais , par daudzumiem, skaties kaada publika, ja ir gan viirieshi gan sievietes, tad videeji stipraa shmiga 300g un galvinju, turies un priekaa:)

 
!!!
31/08/2008 22:37
+1
[+] [-]
 

Labaak nepeerc neko, ieberziisies, lai njem liidzi pashi un normaali ieekonomeesi un nedzirdeesi paarmetumus, kur ir tas garshiigais shnabis::)))

 
Dzīves skolnieks
15/08/2008 10:19
+1
[+] [-]
 

Nu būtu jau labi ja būtu liela dzērienu izvēle, tomēr ļoti svarīgs ir tas, kam par godu ir šis pasākums un cik tas formāls (kāzās taču galdā neliksi alu un šņabi).
Es domāju, ka Tev vajadzētu padomāt kas pašam garšo,, un kaut ko pielikt klāt, jo vēlmes uz dzērieniem ir aptuveni vienādas.
ES domāju ka nevajadzētu pārāk lielu izvēli, jo tad cilvēkiem būs grūtāk izvēlēties ko tieši, nopērc to, ko pārsvarā visi gaidāmie ciemiņi dzer un gan jau apiesies ja nebūs viņu mīļākais dzēriens.
Visu vēlmes tāpat nekad nesanāks izpildīt...

 

Uzzini pirmais par piedāvājumiem

Pievienot e-pastu Izņemt e-pastu
Seko mums Twitterī