Bartending.lv - Bārmeņu portāls
šodien 20. oktobrī vārda dienas svin: Leonīda, Leonīds
English
Atklāj bārmeņu konkursu World Class (+Foto)

Atklāj bārmeņu konkursu World Class (+Foto) (0)

Bartending.lv, Otrdien, 20. decembrī 2016, 14:21

Bartending.lv informē, Avots: Prike

Bārmeņa profesija Latvijā ne tikai kļūst populārāka, bet arī strauji attīstās. Pieaug gan prasības pēc augstākas kvalifikācijas un zināšanām, gan arī tiek pilnveidota visa industrija, tā izglītojot sabiedrību kopumā, informē Prike Latvija.

23. novembra vakarā restorānā Koya tika atklāts bārmeņu konkurss World Class. Šī konkursa laikā pusgada garumā Latvijas bārmeņiem būs iespēja sevi pilnveidot, apmeklējot dažādas meistarklases, kuras vadīs dažādi pasaules līmeņa eksperti. Paralēli nodarbībām būs ikdienas darbs katram savā bārā. Pavasarī notiks konkursa fināls, kurā tiks noskaidrots viens bārmenis, kas pārstāvēs Baltiju Meksikā.

Latvijā šis konkurss norisināsies pirmo gadu, un tā mērķis ir mainīt un attīstīt dzērienu kultūru, veidojot jaunu izpratni par kvalitāti bārā un piedāvātajos dzērienos, tādējādi mainot ikdienas paradumus.

Atklāšanas pasākumā bija iespēja vērot World Class 2015 otrās vietas ieguvēja un Izraēlas World Class 2015. gada uzvarētāja Ariel Leizgold uzstāšanos un šovu, kā arī baudīt viņa gatavotos kokteiļus. Pieredzē dalījās arī Igaunijas World Class 2016 uzvarētājs Regeri Zoo, un notika jau pirmās kokteiļu jaukšanas sacensības.

Vairāk par konkursu:

http://www.prike.lv/world-class

https://www.facebook.com/WorldClassLatvia

Bartending.lv sekos līdzi World Class un novēl veiksmi dalībniekiem!

Uzzini pirmais par piedāvājumiem

Pievienot e-pastu Izņemt e-pastu
Seko mums Twitterī