Bartending.lv - Bārmeņu portāls
šodien 20. oktobrī vārda dienas svin: Leonīda, Leonīds
English
Oriģināli produktu iepakojumi (+Foto)

Oriģināli produktu iepakojumi (+Foto) (2)

Bartending.lv, Piektdien, 28. septembrī 2012, 11:48

Avots: www.boredpanda.com

Bieži vien pērkot kādu preci vai produktu, mēs to novērtējam pēc iepakojuma dizaina un oriģinalitātes. Dažreiz pirmais iespaids ir viss, kas mums vajadzīgs, taču padomājiet, cik reizes esat nopirkuši nevajadzīgu vai pat bezjēdzīgu preci tikai tāpēc, ka tam bijis interesants/skaists/oriģināls dizains?... :)

Sākotnēji iepakojums bija nepieciešams, lai aizsargātu un transportētu preci, taču ražotāji arvien vairāk sākuši novērtēt oriģinālus un skaistus iepakojumus!

Bartending.lv jums piedāvā ielūkoties dažādos interesantos un neparastos produktu iepakojumos! Kā jūs domājat, kam Latvijā ir visinteresantākais un oriģinālākais iepakojuma dizains??? Dalies ar savu viedokli komentāros!

Salocāmā origami alus etiķete. Tā ir bieži sastopama parādība, ka cilvēki dažādās nervu situācijās, mēģina nokasīt etiķetes no savām alus pudelēm. Origami etiķete ir lielisks risinājusm šādās situācijās. Ja sekosiet norādēm uz etiķetes, jūs kļūsiet par Origami meistaru :) "(Dizainers: Clara Lindsten).

Kohberg ir lielākais maizes ražotājs Dānijā. Kohberg daļu no maizes pārdošanas ziedo krūts vēža atbalsta fondam! Uzņēmumam īsā laikā bija jāpanāk, lai par akciju uzzinātu pēc iespējas vairāk pircēju!

Coca Cola krūzītes!

Kečupa pudeles aizmugurē esošā etiķete :)

Fazer Vilpuri

Kas var būt labāks par brīvdienām laukos, pie kamīna un glāze garda vīna...Priežu koka iepakojums, kurā bez vīna ir arī sērkociņi!

Interesants tējas maisiņš

Veselības maizītes, kur kastītē atradās arī bezmaksas ielūgums apmeklēt sporta zāli! Rezultāti: Pirmajā mēnesī tika pārdotas 2996 iepakojuma maizītes, 658 cilvēki atnāca uz izmēģinājuma treniņu un no tiem 217 iegādādājās kluba kartes.

Esiet radoši :)

Pēdējie komentāri

 
d@d
17/02/2017 16:14
+1
[+] [-]
 
cool, man arī patīk!
 
Liene
06/10/2012 20:03
+3
[+] [-]
 
Baigi foršās idejas, paldies! :)
 

Uzzini pirmais par piedāvājumiem

Pievienot e-pastu Izņemt e-pastu
Seko mums Twitterī