Bartending.lv - Bārmeņu portāls
šodien 20. oktobrī vārda dienas svin: Leonīda, Leonīds
English
Rīgas klubi pēc cilvēku tipiem!

Rīgas klubi pēc cilvēku tipiem! (21)

Bartending.lv, Otrdien, 10. aprīlī 2012, 17:18

Avots: www.spoki.lv, MrKaspars

AlkaholiķiSexaholiķi - Celsijs, Fraņču bārs, Moon safari
CacasCacani - Coyote fly, Just, Essential, Push, Kefīrs, Scandal
Studenti - Pulkvedis, Net cafe, Kabata, Madhouse, Studentu klubs
Vecie studentiPatriotiskie Latvieši - 4 balti krekli, Pie labvēlīgā tipa, Ala
MelnieRastamaniMetaļugasPeksis - Depo, Saksafons, Ļeņingrad, Melnā piektdiena
Hipsteri - Ezīts miglā, Cuba, Greenwood, Teātra bārs, Mojo, Piens, NabaKlab
Tikai krievi - Jameson, De puta madre, Faraons, Godvil, La Rocca, Studio 69, Ampir, Hot Rio, The club
Smagi alkaholiķi - Gardums, Veikals nr 1, Lapa, Foodzone un principā visi veikalveidīgie bāri un klubi, kas ir no Pērnavas līdz Ģertrūdes ielai
Mixētā tauta - Kaļķu vārti, Club kino, Radio bārs, Feelings

VazaņķiHardcore balētāji - Ja visas augstākminētās kategorijas apraksta patstāvīgos apmeklētajus katrus savā grupā, tad vazaņķi ir atsevišķu cilvēku tips kuri vakara laikā apskraidīs kā minimums 7 dažādus klubus. Galvenais, kas viņus atšķirs, ka principā viņiem ir vienalga vai tas būs metālistu, cacanu, alkānu vai krievu patstāvīgais klubs, galvenais maximāli notusēties, vidēji piedzerties un nogrūzties vislabāk rīta pusē.

+ ārzemnieki jau itkā visur ielien, bet visvairāk protams viņi ir cacanu un seksaholiķu klubos.
Šis ir tikai mans necilais viedoklis pēc personīgās pieredzes un reāliem novērojumiem šajās vietās.

Raksts, lai jūs zinātu kur iet un neiet, katram sava gaume

1. No cacu klubiem šobrīd visnormālākais principā ir "Just", kur var sastapt arī kādu normālu cilvēku ne tikai pārkrāsojušās kokču un ārzemnieku mednieces. Vecie koijoti bija labi, bet nu jaunie jau pārāk "čau" aizgājuši ar visiem saviem Musiqq+ puse no vakara var paiet tikai kamēr stāvi vājprātīgās rindās...

2. Starp citu krievu klubi nav tik slikti, piemēram "Jameson" ir vispār vienīgais afterparty klubs Rīgā, kas strādās līdz 3 dienā + krievietes gultā ir vienkārši fantastiskas. "De puta madre", kas ir blakus bijušam Pusy lounge atkal ir nenormāli lēta šmiga, bet tai pašā laikā interesanta vieta, piemēram pasūtot šotu pankveidīgais bārmenis izslēdz gaismu visā bārā, ieslēdz Rammstein uz viskaļāko un sāk pūst alkahola liesmas no mutes, bet nu ir dīvaini, kad esi vienīgais latvietis starp 50 cilvēkiem. Starp citu čalis, kas taisa "This is Horosho" youtubē, katru weekendu tusē De Puta Madrē :D Pietrūkst arī "Arba" viens no normālākiem afterparty krievu deju/striptīzklubiem, kāds ir bijis vecrīgā un "Dolls" bija fufelis salīdzinoši.

3. "Piens" no hipsteru klubiem ir kaut cik sakarīgs, bet nu tikai tad, ja patīk tusēt ar kaut kādiem māksliniekiem un dīvainiem studentiem, kamēr fonā skan kaut kas mistisks. Kādreiz interesants hipsteru klubs bija tajā pamestajā, sabrukušajā mājā, kas bija blakus Galerijai centrs ( tagad jau ir nojaukta visa ēka), bet nu tur bija jaiet pilnīgā tumsā, pa sabrukušām kāpnēm uz piekto stāvu, kur viss stāvs ir kā deju zāle un tualete (jeb reāli tas bija vnk caurums grīdā) ir apakšā viss ceturtais stāvs un par to vēl piečuks bija jamaksā!

4. Ja patīk alternatīvais stils, ta var uz "Depo" ar aiziet, kaut gan pa tādām vietām kopš maniem melnajiem pokemonlaikiem, jau kādus 10 gadus nēesmu vazājies, varbūt, kas mainījies šāda stila klubos. Vismaz "Depo" un "Melnajā piektdienā" arī kaut cik populāras alternatīvās grupas uzstājas, salīdzinoši kādreiz netālu no "Saksafona" dzīvoju un tur jau pārsvarā vairāk būs pašmāju mazās cūkmetālgrupas (īsti pat nezinu kā pareizi to stilu sauc, kur solists bļauj nesaprotamus vārdus aizsmakušā balsī, kā sātana pārņemts) bet nu pārsvarā tur tikai tāda stila mūzika bija.

5. "Moon safari" no vecrīgas alkānu un seksaholiķu klubiem, jeb vienkārši sakot "bedrēm" ir kaut nedaudz apmeklējams, vismaz izglābj striptīza stabs, lētā šmiga, vairākas zāles un karaoke. Uz šādām vietām parasti nāk tikai ar nodomu piedzerties līdz komai un nogrūzties un ne tikai džeki ar tādām domām iet. Diemžēl apmeklējot šāda tipa iestādes jabūt gatavam ar kājām pārpeldēt 3cm urīna kārta līdz tiekat līdz tualetes podam, jo tādā stāvoklī ir visas tualetes. Par laimi pēdējos gados šādās vietās ir arī apsargi parādījušies, jo kautiņi ik pa stundai tā ir pilnīgi normāla lieta, atceros pirms pāris gadiem, kad "Celsijā" vispār apsardzes nebija tur reāli apčurājušies bomži pie letes sēdēja un sūca aliņu pa 40 saņi. Karoče apmeklēt šādas vietas ir uz jūsu pašu atbildību, bet nu katram sava gaume un vajadzības :D

Komentāros papildini šo sarakstu ar saviem novērojumiem un ieteikumiem!

Pēdējie komentāri

 
Sunshine
11/04/2012 15:50
+5
[+] [-]
 
rakstīja cilvēks, kas ne visai labi ir temā.... P.S. Push jau kādu mēnesi ir slēgts....
 
Sapņotājs
11/04/2012 15:44
+2
[+] [-]
 
Tas, ka par cilvēku daudz var pateikt pēc tā, kādu mūziku klausās, kāda ir telefona zvana melodija un kādu bāru apmeklē, tas tiesa :)
 
Līga
11/04/2012 15:40
+4
[+] [-]
 
Tagad nekur neiesim, tiklīdz kādā vietā nonāksi, tā zīmogs uz pieres - tu esi caca, alkoholiķe vai krievs ;DD pfff stereotipu augstiene
 
Pētersīlis
11/04/2012 14:15
+3
[+] [-]
 
Nepiedodami iztrūkst atsauksmes par afterhour ūķīti - Ed Hardy club!
 
Kļaviņš
11/04/2012 13:42
+3
[+] [-]
 
de puta madre ir tas pac kas franči un celsijs,tik citai tautībai domāts... un parasti vakara gaitā uzpeld kkādi pāris"čomi"kuri sāk skalot citā valodā kko par LV un par tās politiku... frančos dabūsi pakauties ar latviešiem,kuri pēcāk nāks atvainoties un kko teiks par "krievu sišanu".. un jēdziens "CACU KLUBS"nemaz patiesībā nepastāv-klubus izšķir nevis cacās un cacanos,bet gan cenā un no tā atkarīgajā apkalpošanā...piem.ja negibi redzēt "cacas" esj uz frančiem,celsiju,de putu,bet tur tev lies kokteiļus(labākajā gadījumā) resns noaudzis tēvainis,kurš mazāšanos redzējis tikai izlietnē glāzes APSKALOJOT.... gribi sanitāros apstākļos baudīt dzērienu,tad diemžēl būs jāraugās uz cacām,kuras tomēr izkrāšņo telpu kā zsvētku rotājumi..protams,meitenes kuras nevar atļauties tik labi izskatīties jutīsies šajā kompānijā neērti,tomēr vienmēr var pacensties samesties jau pirms kluba apmeklēšanas kā to jau vairums dara un klubā(gadījumā ja ielaiž) nemaz pat nemanīsiet cilvēkus kuri nepatīk... :D
 
True
11/04/2012 11:18
+2
[+] [-]
 
Kopumā diezgan patiess situācijas atspoguļojums. Rakstā (it īpaši publicētā spoki.lv) jau nav jāuzskaita VISAS atpūtas vietas. Apvainošanās par vairs neeksistējošu vietu (piem, Dirty Deal cafe) vai diennakts gaišās stundas mītingu vietu (DADcafe, TAKA) neieklaušanu nepadara šo rakstu par mazāk amizantu un savā ziņā patiesu.
 
Dave
09/04/2012 23:17
+9
[+] [-]
 
ha ha heiteri parādījās, jo viņu mīļāko klubu ierindoja kādā citā tipā :DD
 
Anete Ķestere
09/04/2012 23:07
+2
[+] [-]
 
Pilnībā garām, diemžēl. Aprakstā trūkst tādas vietas kā Miit, Soul & Kitchen, Route 66, Chomsky, Shotcafe, Space Dog, Dirty Deal Cafe Spīķeros, Coco Loco, Dstyle, vesela rinda uz Miera ielas, Pērle u.c. Cuba nav hipster pasākums, bet viens no vecākajiem un labākajiem kokteiļbāriem Rīgā, publika ir ļoti miksēta. Doties Mojo Cafe ir skolēniem. Arī Pienā jau sen ir dažādi apmeklētāji. Un tā varētu turpināt un turpināt..
 
Siikne
09/04/2012 21:09
+2
[+] [-]
 
"Raksts" būtu objektīvs un tajā būtu vismaz 10% taisnības, ja autors pats būtu vairāk pavazājies ārpus cacu/cacanu klubiem.
 
Skrebels
09/04/2012 19:53
+1
[+] [-]
 
Un ne vārda par Corsair ?
 
Lapa 2 no 3

Uzzini pirmais par piedāvājumiem

Pievienot e-pastu Izņemt e-pastu
Seko mums Twitterī