Bartending.lv - Bārmeņu portāls
šodien 20. oktobrī vārda dienas svin: Leonīda, Leonīds
English
''Calvados Cocktail Trophies 2016'' uzvar Inguss Reizenbergs un Darja Proņina

''Calvados Cocktail Trophies 2016'' uzvar Inguss Reizenbergs un Darja Proņina (0)

Bartending.lv, Trešdien, 10. februārī 2016, 10:43

Bartending.lv informē (Foto būs drīzumā)

Š.g. 9.februārī klubā Kaļķu Vārti norisinājās kokteiļu konkursa Calvados Trophies 2016 Latvijas fināls, kurā piedalījās 9 dalībnieki studentu kategorijā un 17 dalībnieki profesionālo bārmeņu kategorijā! Konkursā tika izmantoti četri dažādi galvenie Calvados zīmoli un pēc iepriekšs veiktās calvados dzērienu izlozes, bārmeņiem bija jāpagatavo kokteilis četrās porcijās! Tiem bārmeņiem, kas gatavoja short grupas kokteili, bija dotas 5.minūtes, taču tie, kas gatavoja long drink kokteili, bija dotas 7.minūtes! Konkursos neiztikt ne bez tehniskās, ne bez degustāciju žūrijas un šoreiz tie bija- Uldis Pētersons un Dainis Domiņš (abi tehniskajā žūrijā), Raimonds Tomsons, Jānis Kaļķis un Andris Noreiķis (visi degustāciju žūrijā)!

Kā novēroja Bartending.lv, tad konkursam visi bija gatavojušies ļoti atbildīgi, kā jau tas šādos brīžos pienākas, pat pieredzējušie bārmeņi neiztika bez kļūdām.

Studentu kategorijā uzvarēja Darja Proņina, 2.vietā Valts Kalvāns, 3.vietā Aldis Ivanovs, 4.vietā Rūta liepiņa, 5.vietā Igors Devels, 6.vietā Edijs Andrucis!

Bārmeņu kategorijā uzvarēja Inguss Reizenbergs, 2.vietā Artjoms Gorelovs, 3.vietā Deniss Smirnovs, 4.vietā Andris Reizenbergs, 5.vietā Staņislavs Jonāns un 6.vietā (vienāds punktu skaits) Nora Kārkliņa un Voldemārs Dzenis!

Abu kategoriju uzvarētāji no 20-21.martam dosies uz Calvados Nouvelle Vogue International Trophies 2016 finālu Normandijā un pārstāvēs Latviju! Finālā Normandijā piedalīsies kopā 12.valstis! (Par iepriekšējo finālu Normandijā varat lasīt šeit:)

Studentu kategorijas rezultāti

Bārmeņu kategorijas rezultāti

Bartending.lv novēl veiksmi un panākumus finālā Normandijā!

Uzzini pirmais par piedāvājumiem

Pievienot e-pastu Izņemt e-pastu
Seko mums Twitterī