Izsludināta pieteikšanās kokteiļu konkursam MONIN CUP LATVIA 2022


GEMOSS un MONIN LATVIJA, sadarbībā ar Latvijas Bārmeņu Federāciju, organizē kokteiļu konkursu bārmeņiem MONIN CUP LATVIA 2022, kas jau kā tradīcija norisināsies šī gada 17. augustā, plkst. 12.00 GEMOSS teritorijā, Rīgā, Mūkusalas ielā 73.

Šī gada konkursa tēma: “Dalīties neaizmirstamos mirkļos” – aicinājums dalībniekiem izmantot savu radošumu, demonstrēt prasmes, aizrautību un izdomu, piedāvājot žūrijai neaizmirstamu kokteiļa radīšanas mirkli. MONIN CUP #22 izaicinājums ir radīt kokteiļa pieredzi, ar kuru var dalīties, izmantojot visas sajūtu maņas – kokteiļa receptei jābūt tādai, kas personīgi vēsta par bārmeņa pasaules redzējumu.

Aicināti piedalīties ir Latvijas bārmeņi/es ar vecuma ierobežojumu no 18 līdz 27 gadiem. Uzvarētājs pārstāvēs Latviju MONIN CUP finālā 2022. gada 6. un 7. decembrī Francijā.

Ja esi gatavs izaicināt sevi un pārstāvēt Latvijas vārdu pasaulē, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu un līdz 2022. gada 8. augustam nosūtīt to uz e-pastu andris.reizenbergs@gemoss.lv (jautājumiem: Andris, tel. 28645786).

Pirms pieteikuma nosūtīšanas aicinām detalizēti iepazīties ar Konkursa noteikumiem.