Meistarklases

Bartending.lv meistarklasēs jūs apgūsiet mūsdienīgas bārmeņu zināšanas, kas noderēs gan iesācējiem, gan profesionāļiem. Bārmeņu māksla ir aizraujoša miksoloģijas, radošuma un iedvesmas pasaule. Kaislība pret profesiju un zināšanas- tā ir panākumu atslēga. Sazinies ar mums zvanot pa telefonu 26796444 vai rakstot e-pastu info@bartending.lv

Mūsu komanda

team member
Andris Reizenbergs

Balzambārs līdzīpašnieks, kokteiļu konkursu laureāts

team member
Inguss Reizenbergs

Monin zīmola vadītājs, kokteiļu konkursu laureāts

team member
Ansis Ancovs

William Grant & Sons viskiju vēstnieks Baltijā, bārmenis

team member
Andris Petkēvičs

Andrito Kafijas Grauzdētavas vadītājs, barista

Mūsu programmas

Kokteiļu meistarklase

Mūsu kokteiļu meistarklase piedāvā ieskatu kokteiļu pasaulē un mixoloģijas mākslā. Tas ir paredzēts bāriem, restorāniem kā arī komandas veidošanas pasākumiem un ballītēm. Kokteiļu meistarklase ir 3 stundu sesija, kurā ir gatavosim, šeikosim, degustēsim un radīsim. Meistarklasi vada profesionāli un atpazīstami Latvijas bārmeņi.

Kafijas meistarklase

Kafijas meistarklasē Andris Petkēvičs dalīsies ar savām zināšanām par kafijas audzēšanu, pārstrādi, grauzdēšanu un kafijas pagatavošanu. Demonstrēsim vairākas pagatavošanas metodes un šajā laikā Jums būs iespēja nogaršot un salīdzināt dažādu audzētājvalstu kafijas. Meistarklases noslēgumā redzēsiet kafijas grauzdēšanas norisi un saņemsiet 250g tikko grauzdētas kafijas.

Latte Art meistarklase

Latte Art meistarklase ir veltīta tam, lai iemācītos kā veidot perfektu zīdainu pienu un padarītu jūsu kafiju vizuāli pievilcīgu. Mūsu pieredzējuši baristu treneri spēs jums iemācīt pareizos soļus izcilas Latte Art pagatavošanā.

Pieteikties