Calvados Trophy 2019 Latvijas fināls 6.februārī (+Noteikumi)


Š.g.6.februārī norisināsies Latvijas Bārmeņu Federācijas organizētais kokteiļu konkursa Calvados Trophy 2019 Latvijas fināls, kurā aicināti piedalīties bārmeņi no visas Latvijas. Konkurss ir lieliska iespēja nodemonstrēt bārmeņu radošumu un miksoloģijas talantu. Pielikumā atradīsiet sacensību noteikumus un pieteikuma anketas. Sacensības notiks divās kategorijās – profesionālo bārmeņu un studentu. Kokteiļu recepti Ir atļauts veidot ar jebkuru veida Calvados zīmolu kurš ražots Francijā.

Konkursā dalībnieki var izvēlēties gatavot kokteili Short drink (70ml-90ml, Calvadosa daudzumam jābūt vismaz 30ml) vai Long drink kategorijā (120ml-150ml, Calvadosa daudzumam jābūt vismaz 30ml). Atkarībā no izvēlētās kategorijas, arī dalībnieku uzstāšanās laiks atšķiras- Short drink kategorijā 5.minūtes, Long drink kategorijā 7.minūtes.

Anketas iesūtīšanas termiņš- 31.janvāris.

Abu kategoriju uzvarētāji dosies uz pilnībā apmaksātu Calvados INTERNATIONAL TROPHIES 2019 finālu Normandijā (No 24 – 26.martam).

Svarīgi!

– Šī gada kokteiļu veidošanas un iedvesmas tēma ir – MIERS.
– 2019. gadā Normandijas reģions organizēs savu 2. pasaules Miera Forumu – tas ir jauns reģiona ierosināts starptautisks pasākums vērsts uz pārdomām un diskusiju par un miera veidošanu un saspīlējumu visā pasaulē
– 2019 gadā arī tiks atzīmēta 75. gadadiena kopš D-dienas cīņām un sabiedroto izcelšanās Normandijas krastos.


Calvados Trophies 2019 NOTEIKUMI

Studentu pieteikuma anketa

Profesionāļu pieteikuma anketaIkvienam LBF biedram Latvijas Bārmeņu Federācijas treniņcentrā ir pieejami 4 kalvados zīmoli (Boulard, Coqueret, Christian Drouin, Berneroy). Tie paredzēti kokteiļa radīšanai, starp kuriem arī notiks izloze. Aizpildītas anketas lūdzu iesūtiet uz olegs.hindogins@gmail.com vēlākais līdz 31.janvārim. Jautājumu gadījumā sazinieties zvanot +37129393430.

 


Dalies: