Stoli vēstnieks Brents Lamberti viesojas Rīgā (+Foto)


Teksts: Dana Hasana, Foto: Sanita Andiņa

Š.g. 16.martā, Rīgā viesojās un kokteiļu meistarklasi sniedza globālā degvīna zīmola elit™ byStolichnaya vēstnieks Brents Lamberti (Brent Lamberti). Meistarklasē B.Lamberti iepazīstināja Latvijas vadošo bāru un restorānu pārstāvjus ar jaunākajām kokteiļu receptūrām no Stoli un elit™ byStolichnaya un zīmola jaunumiem.

Ikdienas darbā premiālā degvīna zīmolavēstnieks īsteno dzēriena atpazīstamības programmas pasaulē, izglīto par zīmolu, kā arī veicina izplatītāju un tirgotāju attiecību veiksmīgu attīstību. Pasākumu organizēja zīmola izplatītājs Latvijā “Amber DistributionLatvia”, kas ir lielākais alkoholisko dzērienu vairumtirdzniecības uzņēmums Latvijā.

Par BrentuLamberti

Savu sadarbību ar elit™ Lamberti sāka kā vēstnieks Ņujorkā, ASV nacionālā līmenī, tagad viņš pārstāv zīmolu jau globāli. Lamberti savu bārmeņa karjeru sācis 1999.gadā, Ņujorkā. Profesionālās iemaņas Lamberti ir papildinājis ne tikai kursos, bet arī piedaloties lielākajos nozares pasākumos ASV – theSuperBowl and Hennessy Artistry. Lamberti ir absolvējis Ņujorkas Universitāti, kā arī absolvējis prestižo B.A.R. 5-Day kursu.

Viņam raksturīga īpaša bārmeņa maniere – katram no pasniegtajiem kokteiļiem viņš piešķir savu “odziņu”. Lamberti bārmeņa pieredzi ir atspoguļojuši tādi slaveni žurnāli, kā WallStreetJournal, Forbes, LA Times, Chilled Magazine, DuJour, Marie Claire, kā arī televīzija vairākkārt ir izrādījusi interesi par BrentuLemberti, piemēram, populārais TV kanāls Fox and Friends.

Dalies: