Atbalstītāji

https://www.gemoss.lv/

Gemoss ir vadošais HoReCa sektora piegādātājs Latvijā, kurš izceļas ar plašu preču un pakalpojumu klāstu, efektīvu loģistikas sistēmu, lojālu attieksmi pret saviem klientiem un piegādātājiem. Uzņēmums Gemoss ir kļuvis arī par vienu no lielākajiem bāru un restorānu preču piegādātājiem Baltijā.

https://www.monin.com/

Pateicoties premium kvalitātei un garšu daudzveidībai, MONIN izvēlas Latvijas un pasaules vadošie bārmeņi. Gatavojiet ar prieku un jūs pārsteigsiet pat prasīgāko kokteiļa cienītāju. Oficiālais pārstāvis Latvijā- SIA Gemoss

http://liviko.lv/en/

Kompānija LIVIKO kā daļa no Igaunijas industriālo un tirdzniecības investīciju grupām – NG Investeeringud, ir starptautisks uzņēmums, kas pašlaik darbojas visās trīs Baltijas valstīs. Veiksmīgi strādājot Latvijā vairāk kā 25 gadus, mūsu kompānija ir ieguvusi uzticama, noturīga un atbildīga partnera un piegādātāja reputāciju. Mums ir uzticēts pārstāvēt vietējā tirgū daudzus pasaules lielākos alkohola zīmolus – Bacardi, Martini, Remy Martin, Cointreau, Bombay, Botanist, Metaxa, St. Remy, Nemiroff, Grey Goose, Patron, Baron Otard un citus.

Paralēli mūsu importa klāstam mēs veiksmīgi attīstām Latvijā arī LIVIKO uzņēmumā ražotos zīmolus, ieskaitot liķieri Vana Tallinn, džinu Crafter’s, rumu Caribba. Liviko piedāvātās produkcijas sortiments iekļauj arī daudzveidīgu vīnu klāstu, tonikus, ūdeni un citus atspirdzinošus dzērienus.

http://www.aldaris.lv

AS Aldaris ir viens no lielākajiem alus un bezalkoholisko dzērienu ražotājiem un izplatītājiem Latvijā. Aldaris ir tradīcijām bagāta alus darītava ar senu vēsturi, kas aizsākās jau 1865. gadā. Mūsdienās uzņēmums ir daļa no Carlsberg Grupas. Aldara produktu klāstu veido vairāk nekā 40 dzērieni – alus, sidrs, dzeramais ūdens, dažādi alkoholiskie un bezalkoholiskie kokteiļi.

Aldaris nepārtraukti pilnveidojas un attīsta jaunus produktus, pielāgojoties patērētāju vēlmēm un jaunākajām tirgus tendencēm. Jaunākās alus brūvēšanas tehnoloģijas dod plašas iespējas ekskluzīvo alus šķirņu brūvēšanai.

http://www.chillit.lv/

CHILL IT ir uzņēmums, kas nodarbojas ar ledus ražošanu, izmantojot labākos ledus ģeneratorus. HOSHIZAKI ir vārds, kas tiek saistīts ar kvalitatīvām virtuves iekārtām, kas specializējas ledus ģeneratoru, aukstuma iekārtu un ledusskapju ražošanā visā pasaulē jau aptuveni 70 gadus un ir tirgus līderis.

Izvēloties CHILL IT ledu, Jūsu izvēle būs labākā, jo iegūsiet tīru un dzidru ledu savām vajadzībām, kas tiek ražots pēc tādas tehnoloģijas, kura neļaus ledum izkust daudz ilgāk. CHILL IT – pareizā izvēle!