Par mums

Latvijas Bārmeņu Federācija ir dibināta 2009.g. 08. oktobrī, un tās dibinātāji bija – Raitis Akerblūms, Andris Noreiķis, Uldis Pētersons, Ivars Rutkovskis un Mārtiņš Rozenvalds. Par pirmo LBF prezidentu tika ievēlēts Raits Akerblūms. Kopš 2014. gada Latvijas Bārmeņu Federācija ir starptautiskās bārmeņu asociācijas (IBA International Bartenders Association) dalībvalsts. Šobrīd LBF ir labi pārdomāta organizācija starptautiskā līmenī, kas aktīvi piedalās Pasaules bārmeņu organizācijas ikgadējās sanāksmēs, popularizē un veicina kokteiļu kultūras attīstību gan Latvijā, gan starptautiskā mērogā. Katru gadu LBF biedri gūst augstus sasniegumus un uzvaras dažādos bārmeņu konkursos visā pasaulē. Uz doto brīdi Latvijas Bārmeņu Federācijā ir 90 biedri no dažādiem Latvijas reģioniem.

Organizācijas galvenie mērķi ir apvienot Latvijas bārmeņus vienotā organizācijā, veicināt to kvalifikācijas celšanu, kā arī dažādu profesionālu gan vietēju, gan starptautisku bārmeņu konkursu un semināru organizēšana, uzturot un attīstot sakarus ar līdzīgām organizācijām ārvalastīs, kā arī stiprināt sadarbību ar nozares uzņēmējiem un dzērienu izplatītājiem.

Latvijas bārmeņu federācija vēlas kļūt par “profesionālo ģimeni” un “koleģiāliem draugiem” visiem Latvijas bārmeņiem un bārmenēm, jo ir atvērta ikvienam 18 gadus sasniegušam interesentam, aicinot pievienoties un kļūstot par LBF biedriem. Organizācijas galvenā darbība norisinās Rīgā, taču regulāri tiek rīkoti dažādi semināri un apmācības arī citās Latvijas lielākajās pilsētās pulcējot reģionu bārmeņus un bārmenes.

LBF statūti šeit

Valde

Raitis Akerblūms

LBF prezidents

raitis@bartending.lv

Andris Noreiķis

Viceprezidents

andris@bartending.lv

Oskars Vārenbergs

Valdes loceklis

oskars@bartending.lv

Deniss Smirnovs

Valdes loceklis

deniss@bartending.lv

Andris Reizenbergs
Lauris Leitis

Valdes loceklis

lauris@bartending.lv