“Latvijas garša 2023” finālisti


Noskaidroti pieci kokteiļu konkursa “Latvijas garša 2023” finālisti

  1. maijā GEMOSS pagalmā īpašā kokteiļu konkursā “Latvijas garša 2023” no 26 Latvijas bārmeņiem un bārmenēm tika noskaidroti pieci finālisti, kuri turpinās cīnīties, lai viņu kokteilis šovasar būtu kā pērle ikvienā Latvijas bārā, restorānā, kafejnīcā un dārza ballītē.

Mikus Lācis, Linards Grundmans, Polīna Pestune, Jurijs Litvinovs, Anastasija Sirotkina tika titulēti kā “Latvijas garša 2023” bārmeņu sacensību finālisti, kuri no 1. jūnija līdz 31. augustam piedalīsies īpašā reklāmas kampaņā, lai noskaidrotu, kurš kokteilis kļūs par “Latvijas garša 2023”. Trīs labākie no šiem pieciem finālistiem tiks apbalvoti ar braucienu uz “Bar Convent Berlin 2023” izstādi.

Kokteiļa konkursa mērķis bija radīt jaunas, inovatīvas kokteiļu recepte ar īstu Latvijas garšu, kā galvenās sastāvdaļas izmantojot Latvijā ražotu dzērienus – “Cross Key Gin” vai “Rīgas Melnais Balzams”  produkciju un “Gardu muti zelterus”. Kokteiļa receptūrai bija jaunai, interesantai, ar ļoti labām garšas īpašībām un ārējo izskatu, lai to šovasar ar lepnumu var pasniegt jebkurā bārā Latvijā, kā vietējiem, tā ārzemju viesiem.

Veiksmi ikvienam konkursa “Latvijas garša 2023” dalībniekam. Lai top īstā Latvijas garša, kuru šovasar varēs baudīt visā Latvijā.