Atspirdzinājums vasarā – limonāde un tās pasniegšana (+receptes)


Receptes tapušas sadarbībā ar kompāniju Gemoss un Monin. Avots: Gemoss.lv

Karstajā sezonā ikvienai kafejnīcai, restorānam vai bāram vērts padomāt par dzērienu kartes papildināšanu ar limonādēm. Atspirdzinošie dzērieni ļauj nebeidzami variēt ar garšām. Ikviens klients novērtēs īpaši pagatavotu limonādi, turklāt ir tik daudz radošu veidu, kā to pasniegt. Limonāde būs lieliska alternatīva gan tiem, kas vēlas ko bezalkoholisku, gan tiem, kas meklē jaunus garšu piedzīvojumus vai vienkārši vēlas veldzēt slāpes.

Izmantojot Monin biezeņus, limonādēm piešķirsi izteiksmīgu augļu vai ogu garšu, savukārt ar sīrupiem panāksi ne vien izteiksmīgu garšu, bet arī krāsu. Kombinējot biezeni ar sīrupu, iegūsi garšas pilnību dzērienam, kuru atliek vien skaisti pasniegt. Papildini dzērienu ar augļu šķēlēm, ogām, svaigiem zaļumiem, izrotā ar kaltētām ogu drumstalām vai ziediem. Nebaidies eksperimentēt un ļauj vaļu vispārdrošākajām idejām – šobrīd modē ir ļauties radošumam!

Limonādes ir īpaši lielā cieņā karstajā sezonā, īpaši pasākumos, tāpēc vērts padomāt, ka bez ūdens un karstajiem dzērieniem termosos var pasniegt arī dažādu garšu limonādes. Tās ērti pagatavot un pasniegt uz statīviem dažāda tilpuma dzērienu traukos, kur ērti katram pašam ieliet tieši tik daudz, cik kārojas. Traukos salietos dzērienus var ieliet ar krānu, ko ērti atgriezt un aizgriezt, turklāt pie katru trauku var papildināt ar dzēriena nosaukumu. Šādu dzērienu pašapkalpošanās zonu var ierīkot banketos, kāzās, bāros, brančos un prezentācijās. Vēl var pagatavot limonādes jau salietas mazās sulas burkās ar vāciņiem un salmiņiem.

MONIN LIMONĀDES RECEPTES 2019 PDF


Gemoss tirdzniecības vietās atradīsi ne vien visu vajadzīgo limonāžu pagatavošanai, bet arī to pasniegšanai. Askētiskas, ar grebumiem, lielas un mazas – limonādes glāzes pieejamas ļoti daudzveidīgā klāstā, tāpat arī bāra piederumi dzērienu jaukšanai.