Aizvadīts pirmais reģionālais bārmeņu konkurss ”Saldus 2019”(+foto)


Īpaši saulainā 1. jūnija diena Saldū tika aizvadīta ar vēl nebijušu aktivitāti – pirmo Latvijas reģionālo bārmeņu konkursu ‘’Saldus 2019’’, kuru rīkoja Latvijas Bārmeņu Federācija, sadarbībā ar Saldus novada pašvaldību un Amber Beverage group. ‘’Saldus 2019’’ aicināja bārmeņus no dažādiem Latvijas reģioniem pagatavot savus autorkokteiļus cīņā par godalgām un kopā šim izaicinājumam bija apņēmušies 11 dalībnieki. Konkurss norisinājās Saldus pilsētas svētku ietvaros līdz ar to ievērojams skaits Saldus novada skatītāji ieradās to vērot klātienē.

Starp konkursa žūrijas locekļiem bija Latvijas Bārmeņu Federācijas prezidents Raitis Akerblūms, vairākkārtējs Latvijas kokteiļu čempionāta uzvarētājs un Balzāmbāra īpašnieks Andris Reizenbergs un Saldus novada domes deputāts Edgars Kronbergs.

Patiess prieks par atsaucību no dalībnieku puses, jo visi dalībnieki uzrādija augstu sniegumu, taču gala rezultātā par ‘’Saldus 2019’’ uzvarētāju tika kronēts Jānis Krastiņš, otro vietu izcīnija Zane Egle un par trešās vietas ieguvēju kļuva Emīls Lemkens.

Īpašs prieks arī par to, ka šis kļuva par netipiski aizraujošu pasākumu tā skatītājiem, jo lai iesaistītu vērotājus un ļautu tiem iejusties žūrijas lomā, katrs no konkursa dalībniekiem pēc savas uzstāšanās pagatavoja savu meistardarbu nobaudīt arī pasākuma apmeklētājiem.

Jāpiemin arī meistarīgie puiši no ‘’Flytie’’, kas konkursa noslēgumā nodemonstrēja augstas klases bārmeņu tandēmšovu, pārsteidzot šī pasākuma vērotājus.

Foto skatīt šeit: