CHEEKY ESPRESSO MARTINI by Monkey Shoulder (+foto)


17.aprīļa pēcpusdienā tika dots starts bārmeņu vidū tik ļoti iecienītajām tvistu sacensībām Creative Twisted Classics. Kā ierasts, pasākums norisinājās B bārā un kārtējo reizi pulcēja diezgan lielu dalībnieku skaitu. 2019.gada sezonas pirmais izaicinājums bija klasiskā Espresso Martini variācijas radīšana izmantojot Monkey Shoulder viskiju.

3. vieta Oskars Vārenbergs, bārs Stage 22 Grand Hotel Kempinski

2. vieta Rihards Piternieks, bārs Mākonis

1. vieta Toms Remers, bārs Minox un…

Alvins Matisāns, restorāns Ferma

Katra posma galvenā balva, ceļojums uz viskja festivālu Polijā, diemžēl, paredzēta tikai vienam uzvarētājam. Šoreiz uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešami pat divi papildus uzdevumi abiem pirmās vietas ieguvējiem. Pirmais pārbaudījums – no 3 viskiju paraugiem jānosaka kurā glāzē ieliets Monkey Shoulder. Ar to gan Alvins, gan Toms tika galā nekļūdīgi. Nākamais uzdevusm – pour test. Abiem pēc iespējas precīzāk jāielej 10, 15, 30 un 40 ml. Spriedze liela, balva ļoti iekārojama un ar šo uzdevumu labāk tika galā Alvins Matisāns un godam izcīnīja pirmo no trim ceļazīmēm uz Poliju. Apsveicam!

Sacensību organizators un idejas autors, William Grant & Sons zīmolu vēstnieks Baltijā Ansis Ancovs, saka lielu paldies visiem drosmīgajiem dalībniekiem un aicina gatavoties un pieteikties jau nākamajam posmam, kurš norisināsies 8.maijā. Tēma – White Lady variācija.