Creative Twisted Classics 3.posmā uzvar Dainis Matjušins (+Foto)


Bartending.lv, Foto:Andris Niedols

8.jūnija pievakarē B bāra terase tika pārvērsta par simpātisku Hendrick’s Gin oāzi, kurā norisinājās beidzamais 2017.gada Creative Twisted Classics sacensību posms – UNUSUAL GIN FIZZ. Šoreiz dalībniekiem bija dots uzdevums pagatavot savu interpretāciju par klasisko Gin Fizz, izmantojot Hendrick’s Gin.

Kā novēroja Bartending.lv, dalībnieku kreativitāte jau kārtējo reizi patīkami pārsteidza un bārmeņi bija labi pastrādājuši un žūrijai spēja piedāvāt, patiešām, interesantus Gin Fizz risinājumus. Piemēram – gurķu ikrus, nātres ekstraktu, rožu ūdens un vēl dažādi pašgatavoti eliksīri un biteri.

Vairākiem dalībniekiem šis bijis pirmais bārmeņu konkurss karjerā. Žūrijā šoreiz tika izvēlēti – žurnālists Juris Šleiers, pavārs un restorāna 36.Līnija saimnieks Lauris Aleksejevs un LBF prezidents Raitis Akerblūms. Darbs šiem kungiem nebija no vieglajiem, jo pirmās trīs vietas, vienu no tras, šķīra vien 5 punki. Attiecīgi 125 punkti pirmās vietas ieguvējam, 122 – otrajai un 120 brozas medaļniekam.

Par uzvarētāju šoreiz kļuva un beidzmo ceļazīmi uz Poljas viskija festivālu ieguva Dainis Matjušins, kurš bija viens no retajiem, kuri piedalījās visos trīs posmos.

Otrā vieta tika Ingum Kempaus no bāra Cuba un šis bija pirmais konkurss viņa bārmeņa karjerā.

Godpilno 3.vietu izcīnīja St.Petrus bārmenis Oskars Vārenbergs.

Kā atzina šī projekta autors un organizators, WGS vēstnieks Baltijā Ansis Ancovs, tad visi trīs pasākumi noritējuši godam un Ansis esot apmierināts par paveikto. Vēl Ansis bilst, ka kopā Creative Twisted Classics esot pulcējis rekordlielu dalībnieku skaitu – 50!!! Ansis arī pateicas visām iesaistītajām personām un sola līdzīgas sacensības arī nākamajā sezonā. Atliek vien atgādināt, ka Badass Old Fashioned by Monkey Shoulder uzvarētājs ir Deniss Smirnovs no bāra Cloud Nine, bet Experimental Whisky Sour by Glenfiddich – Stasis Jonānsno restorāna Brandīns.

Rezultāti

Dalies: