CREATIVE TWISTED CLASSICS 3. SEZONAS NOSLĒDZOŠAIS POSMS AVENTURAS DE MARGARITA by ROOSTER ROJO +foto


27. JŪNIJA PĒCPUSDIENĀ RESTORĀNĀ “B BĀRS” NOTIKA CREATIVE TWISTED CLASSICS 3. SEZONAS NOSLĒDZOŠAIS POSMS AVENTURAS DE MARGARITA by ROOSTER ROJO

Latvijas bārmeņu iecienītajās sacensībās Creative Twisted Classics noslēdzošajā posmā tika dots uzdevums izveidot tvistu klasiskajam tekilas kokteilim “Margarita”.

Šī posma atbalstītājs – Rooster Rojo 100% de Agave Tequila. Kārtējo reizi pārliecinājāmies, ka mūsu bārmeņiem ar radošumu viss ir kārtībā un kopējais sacensību līmenis vērtējams kā ļoti augsts.

Sacensību tiesnešiem Norai Kārkliņai (White Lady posma uzvarētāja),

 

Stasim Jonānam (IBA 2015. gada Pasaules čempionāta fināla dalībnieks un restorāna “Brandīns” saimnieks) un Laurim Grasam (bāra “Mākonis” saimnieks)

uzdevums arī nebija no vieglajiem – bārmeņu izdoma, veidojot savu kokteili un domājot par pasniegšanas trauku un tā noformējumu, bija ļoti bagātīga.

Diezgan sīvā cīņā pirmo vietu “Margaritas” tvistos izcīnīja Toms Remers no bāra “Minox”. Tomam šī uzvara bija īpaša, jo iepriekšējos divos posmos uzvara bija tik tuvu – Espresso Martini by Monkey Shoulder dalīta pirmā vieta ar Alvinu Matisānu, kad superfinālā Alvins izrādījās veiksmīgāks, un White Lady by Hendrick’s Gin dalīta otrā vieta. Toma neatlaidība un vēlme izcīnīt pirmo vietu šoreiz ļoti spilgti vainagojās panākumiem.

Otrā vieta šoreiz Creative Twisted Classics sacensību veterānam Dainim Matjušinam no bāra “Stage 22”. No pirmās vietas Dainis atpalika vien par nieka 2 punktiem. Sacensību organizators Ansis Ancovs Dainim arī pasniedza speciālbalvu kā vienīgajam bārmenim, kurš piedalījies līdz šim visos CTC 3 sezonu posmos.

Trešajā vietā bāra “Herbārijs” talants Rūdolfs Milzarājs. Arī Rūdolfam šī cīņa nebija viegla, jo sestās līdz trešās vietas ieguvēju rezultāti atšķīrās vien par punktu no katras pozīcijas.

 

Paldies visiem dalībniekiem par lielisko sniegumu un pārsteidzošām idejām, tvistojot pasaules klasiku. Paldies arī restorānam “B bārs”, kas visus šos trīs gadus atbalstījis ar telpām un neiztrūkstošām uzkodām no šefa Romāna gan žūrijai, gan klātesošajiem. Paldies LBF par atbalstu sacensību organizēšanā un, protams, Amber Distribution Latvia, bez kura atbalsta sacensības nebūtu iespējamas.

Uz tikšanos 2020. gada sezonā!

Foto no pasākuma