Elit®Art of Martini konkursā uzvar Andris Reizenbergs (+Foto)


7.jūnijā restorānā “Muusu Terase” notika starptautiskā bārmeņu konkursa elit® art of martini Latvijas fināls, kurā dalībnieki gatavoja vodka martini kokteiļus no AS “Latvijas balzams” ražotā degvīna elit®. Konkursa pirmajā atlasē piedalījās 12 bārmeņi, bet finālā startēja seši izcilākie, radošākie un profesionālākie talanti no tādiem iecienītiem kokteiļu bāriem un restorāniem kā Cloud NINE, Balzambārs, Vioflat, Restorāns “Ferma” u.c.

Andris Reizenbergs no tautā iecienītā bāra “Balzambārs” ar savu oriģinālo kokteili “Dundee Martini” ir kļuvis par elit® art of martini Latvijas konkursa uzvarētāju un jau 18.jūnijā Andris dosies uz konkursa globālo finālu, kurš šogad norisināsies Bilbao, Spānijā. Lielajā finālā sacentīsies 21 labākais pasaules bārmenis no 16 dāžādām valstīm.

Šo globālo konkursu organizē pasaulē visaugstāko kvalitātes vērtējumu saņēmušais degvīns elit®, kas tiek ražots Latvijā, AS “Latvijas balzams”. Uz degvīna elit® bāzes gatavoto kokteiļu garšas oriģinalitāti un pagatavošanās mākslu vērtēja žūrija, kuras vidū bija Double Coffe tīkla bāra vecākais tehnologs Normunds Laiko, kokteiļbāra “B-Bārs” īpašnieks un vadītājs Armands Mednieks, kā arī Stoli® un elit® zīmolu vadītājs Latvijā Jānis Čilaja.