Evian Latvia Cup 2017 uzvar Madara Bensone 9 (+Foto)


Bartending.lv informē

Bezalkoholisko kokteiļu konkurss Evian Latvia Cup 2017 norisinājās 10.augustā un tajā piedalījās 12 latvijas bārmeņi. Konkursā visiem dalībniekiem bija jāpagatavo oriģināls, paša izdomāts bezalkoholiskais kokteilis četrās porcijās un receptē obligāti bija jāizmanto ne mazāk kā 10cl Evian vai 10cl Badoit ūdeņi.

Lai pagatavotu labu bezalkoholisko kokteili un pārsteigtu prasīgo žūriju, ir nepieciešamas zināšanas, pieredze un prasmes. Lai arī tas nav viegls uzdevums, ikviens bārmenis bija sagatavojis savu labāko recepti un atlika tikai to pagatavot bez kļūdām. tehniskā žūrija vērtēja bārmeņa pagatavošanas tehniku uz skatuves, savukārt degustāciju žūrija vērtēja gan kokteiļa smaržu, garšu, pēcgaršu, ārējo izskatu un dekoru.

Konkursu vērtēja tehniskā žūrija Pēteris Repečko un Pāvels Ļehkoduhs. Degustāciju žūrijā kokteiļus vērtēja Andris Reizenbergs, Māris Jansons un viesis no Igaunijas Helger Aava. Visi žūrijas pārstāvji ir profesionāļi un godīgi vērtēja ikvienu dalībnieku, ikvienu kokteili.

Kad visi dalībnieki bija nostartējuši, kokteiļi novērtēti, atlika paziņot rezultātus…Un tā, šogad, par Evian Latvia Cup 2017 uzvarētāju kļuva Madara Bensone, 2.vietā Raitis Akerblūms, 3.vietā Oļegs Hindogins. Apsveicam!

Tendresse rose

Svaigi spiesta citron sula  10ml
Granātābolu sula Cido 100ml
Rabarberu biezenis Le Fruit de MONIN 25ml
Plūškoku sīrups Le Fruit de MONIN 10ml
Gāzēts ūdens BADOIT 100ml

Visas sastāvdaļas ievieto mix glāzē un kārtīgi apmaisa. Pārlej long drink glāzē ar ledu, dekorē un pasniedz!

Apsveicam!