Ladies Challenge 2019 uzvaras laurus plūc Edīte Rimicāne


6.marta pēcpusdienā bārā Cloud Nine jau otro gadu pēc kārtas norisinājās LBF rīkotās Latvijas bāru meiteņu sacensības Ladies Challenge. Iespēja sacensties vienai pret otru un pierādīt savu varēšanu pulcēja septiņas drosmīgākās bāru dāmas no dažādām iecienītām izklaides vietām ne tikai Rīgā, bet arī Jelgavā. Dalību bija pieteikušas gan labi zināmas un pieredzes bagātas meitenes, gan arī censones ar krietni mazāku darba pieredzi un pat tādas, kurām šīs bija pirmā konkursu pieredze karjerā.

Dalībnieču uzdevums bija 7 minūšu laikā pagatavot iepriekš radīto kokteili, par pamatu izvēloties vienu no atbalstītāju produktiem, kas šajā reizē bija Aperol, Stoli, Hendrick’s Gin, Bacardi un Campari. Tāpat atbalstītāju un draugu vidū bija kompāniju Gemoss un Monin pārstāvji, kas visas dalībnieces saņēma arī Monin īpašās balvas.

Pasākums noritēja pēc visiem labi zināma plāna, proti, meitenes stājās aiz bāra pa vienai, pagatavoja sevis radīto kokteili, nobeigumā to arī prezentējot klātesošajiem un prezentācijas spēju tiesnesim, kurš uzmanīgi vēroja visu sacensību gaitu. Arī šoreiz tas bija aktieris un dzejnieks Andris Bulis.

Kas attiecas uz degustācijas žūriju, tad arī šeit viss kā ierasts – eksperti atrodas atsevišķā telpā un degustē radītos kokteiļus, pat nenojaušot, kura no dalībniecēm to pagatavojusi. Jāteic, ka ar izdomu meitenēm viss ir vislabākajā līmenī, un 7 pasniegtie kokteiļi bija krietni atšķirīgi viens no otra un katrs ar savu īpašu niansi – dūmoti, ar pašgatavotu kordiālu un oriģinālām dekorācijām.

Kad visu dalībnieču uzstāšanās bija izbaudītas, tika apkopoti Andra un degustatoru piešķirtie punkti, bija pienācis laiks paziņot uzvarētāju un apbalvot ar 300 eiro dāvanu karti no veikala Grenardi. Jāteic, ka iegūtie punkti bija ļoti blīvi, rezultāti līdzīgi, un visu izšķīra vien nianses. Šoreiz par uzvarētāju kļuva iepriekšējā gada bronzas ieguvēja Edīte Rimicāne, kuru varam sastapt B Bārā. Otrā vieta konkursa norises vietas Cloud Nine bārmenei Aijai Pujātei, bet godpilnajā trešajā vietā šoreiz Olympic Casino Jelgava bārmene Zane Egle.

Organizatori saka lielu paldies visām dalībniecēm, bāram Cloud Nine, atbalstītājiem – Liviko, Amber Distribution Latvia, HBC Coca Cola Latvia, Gemoss un visiem līdzjutējiem, kas atbalstīja mūsu lieliskās dāmas.

Uz tikšanos jau pavisam drīz Latvijas Bārmeņu čempionātā.

Dalies: