Latvijas kokteiļu čempionātā uzvar Andris Reizenbergs un Linards Grundmans (+foto)


Foto: Rūdolfs Liepiņš

Marta beigās norisinājās kārtējais Latvijas kokteiļu čempionāts kura laikā tika noskaidrots Latvijas labākais bārmenis kā klasiskajā, tā arī flair kategorijā. Flair disciplīna bija arī starptauskā Baltic Flair cup 2019 viens no posmiem, kurā piedalās flair bārmeņi no Igaunijas, Latvijas, Zviedrijas un Somijas.

Par labāko no Latvijas fleiristiem kļuva Linards Grundmans, kurš ikdienā strādā bārā Skyline. Taču par posma uzvarētāju tika kronēts soms Niko Vālimaki, kurš šoreiz parādīja vislabāko sniegumu un apsteidz pārējos, tai skaitā savu labu draugu Miku Mehtio arī no Somijas.

Klasiskajā sadaļā šogad Latvijai ielozēta Before Dinner (aperitīvs) disciplīna. Uzdevums nav no vienkāršajiem. Taču talantīgu bārmeņu Latvijā netrūkst un drosmīgākie metās cīņā, lai iegūtu iespēju pārstāvēt valsti pasaules čempionāta finālā novembrī, kurš šogad norisināsies Ķīnas pilsētā Čangdu no 4-8 novembrim.

Par Latvijas čempionu un labākā kokteiļa autoru kļuva Balzambārs bārmenis Andris Reizenbergs. Otrās vietas ieguvēju Noru Kārkliņu (Bārs XIII) Andris apsteidza par 52 punktiem, kamēr cīņa par otro un trešo vietu bija daudz sīvāka un bronzas medaļnieks Dainis Matjušins (bārs Stage 22) atpalika vien par 7 punktiem.

Foto galerija no čempionāta apskatāma ŠEIT

Video- https://www.facebook.com/barmenufederacija/


 

Dalies: