Pecuiliar White Lady by Hendrick’s konkursā uzvar Nora Kārkliņa (+foto)


Pagājušajā nedēļā vienā no Rīgas iecienītākajām atpūtas vietām B bārs norisinājās kārtējais kreatīvo kokteiļu tvistu konkurss – Peculiar White Lady. Kā jau var noprast, šoreiz tvista uzdevums bija 100 gadīgās klasiskā džina kokteiļa receptes White Lady tvists. Galvenā loma šajā posmā tika atvēlēta Hendrick’s Gin zīmolam. Pārējās sastāvdaļas, pasniegšanas trauki u.c. elementi dalībnieku pašu ziņā. Proti, sacensību noteikumi paredz, ka bāzes dzērienu nedrīkst papildināt ar pievienotām garšām (infusion) un to nodrošina organizators (Amber Distribution Latvia). Pārējās sastāvdaļas kreatīvā tvista radīšanai dalībnieku pašu ziņā. Un jāteic – tie šo iespēju arī naski izmanto, izmantojot pašgatavotus sīrupus, kordiālus, reizēm pat pašu izgatavotus pasniegšanas traukus un citas sastāvdaļas.

Vērojot dalībniekus un to radošās izpausmes augļus, bija skaidri redzams, ka katrs bija cītīgi gatavojies un nobriedis cīņai par sacensību galveno balvu – brīvbiļeti uz Polijas viskija festivālu.

Šoreiz viskreatīvākais Hendrick’s Gin kokteiļa tvists padevās bāra XIII bāra dāmai un Latvijas bāru princesei ( kā viņu mēdz dēvēt Ansis Ancovs) Norai Kārkliņai. Pelnīta pirmā vieta. Apsveicam!

Atpaliekot tikai par punktu no Noras rezultāta dalīta otrā vieta Aldim Glodenim no B bārā un Tomam Remeram no jaunatklātā kokteiļbāra Minox. Aldim šoreiz laukuma saimnieka statuss nepalīdzēja.

Un trešā labākā “baltā dāma” šajā reizē padevās viesnīcas Kempinski bārmenim Oskaram Vārenbergam.

Dalībniekus vērtēt šoreiz bija pieaicināta sekojoša žūrija – vīnzinis un Sommelier Eiropas čempions Raimonds Tomsons, bāra Skyline vadītājs Agris Jākobsons un Latvijas alus sommelier Andris Rasiņš.

Creative Twisted Classics trešā sezona noslēgsies 27.jūnijā, kad bārmeņiem būs jātiek galā ar klasiskās Margaritas tvistu. Šī posma galvenais atbalstītājs Rooster Rojo tequila un veidojot Margarita kokteiļa variācijas atļauts izmantot kā Blanco, tā arī Reposado un Anejo tekilas veidus.

Lai iepazītos ar noteikumiem un pieteiktos šim posmam sazinieties ar Ansi personīgi – ansis.ancovs@amberbev.com

Uz tikšanos!

Foto no pasākuma skatīt šeit!