Primais Rīgas Prestige Cuvee Brut bārmeņu konkurss


19. jūnijs mūs visus lutināja ne tikai ar saulainu vasaras dienu, bet arī gan ar vēl nebijušu kokteiļu konkursu pašā vecrīgas sirdī, kas norisinājās restorāna Doma Dārzs terasē. Latvijas Bārmeņu Federācija, sadarbībā ar Amber Beverage Group jau atkal turpina attīstīt kokteiļu kultūru Latvijā ļaujot vietējiem bārmeņiem sevi apliecināt vēl neredzētā konkursa konceptā, šoreiz lepojamiem ar vietējo produktu, jo tas bija mūsu pašu dzirkstošā vīna kokteiļu konkurss – Labākās garšas meklējumos ar Rīgas Prestige Cuvee.

Pasākuma vadītājs bija Andris Bulis, bet dzirkstošos kokteiļus vērtēja šim konkursam ļoti objektīvi piemeklētā žūrija, jo tās starpā bija pieredzējušais bārmenis un B-bāra īpašnieks Armands Mednieks, viens no Latvijas izcilākajiem šefpavāriem Māris Jansons un konkursa galvenā produkta Prestige Cuvee tehnoloģe Anna Komisāre.

Konkursa laikā atkal pārliecinājāmies, ka Latvijas bārmeņi ir iedvesmas pilni un mērķtiecīgi, jo visi dalībnieki bija nopietni sagatavojušies un parādija lielisku sniegumu, kā rezultātā žūrijas priekšā bija ļoti atbildīgs darbs, jo uzvarai bija jānonāk vislabākās garšas autoram.

Noslēgumā no kopā deviņiem bārmeņiem spraigā cīņā tika noteikti trīs labākie, trešo vietu izcīnija Alvins Matisāns,

otrās vietas ieguvēja Laima Suščenko

un godalgotā pirmā vieta šoreiz pienācās Alvim Cimžam!

Jāsaka, ka piedalīties šādā konkursā ir arī kā drosmes apliecinājums, tapēc patiess prieks, ka Latvijā bārmeņi aktīvi piedalās konkursos un savas prasmes pielieto ne tikai ikdienā strādājot aiz bāra letes, bet arī demonstrējot savu profesionalitāti žūrijas un skatītāju priekšā cildinot bārmeņu profesiju un izaicnot vienam otru kļūt par labākiem savas nozares speciālistiem – tapēc paldies visiem konkursa dalībniekiem!

Foto albūmu skatīt sekojot saiknei