Apskats: Wojciech Urbański kokteiļu meistarklase (+Foto)


Bartending.lv

Š.g.18.jūlijā, plkst.14:00 Gemoss semināru zālē (Mūkusalas ielā 73) norisinājās Monin kokteiļu seminārs ”Ultimate Taste & Creativity”, kuru vadīja izcilais bārmenis, pasaules kokteiļu čempionāta laureāts, Gemoss īpašais viesis no Polijas- Wojciech Urbański. Semināru apmeklēja ap 50 bārmeņiem no visas Latvijas. Semināra laikā Wojciech dalījās savā kokteiļu gatavošanas pieredzē un iedvesmoja dekorēt kokteiļus ar brīnišķīgām kokteiļu dekorācijām.

Wojciech bārmeņu karjeru uzsāka 2006.gadā ar darbu viesnīcas bārā un šo gadu laikā ir uzkrājis pieredzi strādājot dažādos bāros, klubos un restorānos. Sevi pierādījis arī vairākos starptautiskajos bārmeņu konkursos, kā piemēram:

*Riga Black Balsam Global Challange 2016- 2.vieta
*Mattoni Grand Drink Word Championship 2014- 2.vieta
*Calvados Nouvelle Vogue International Trophies 2014- 1.vieta
*Monin Cup 2011 Global Final- 1.vieta
*World Coctail Competition finālists
*Bacardi Bartender of The Year 2011, un daudzos citos.

Wojciech ir aktīvs, enerģisks, ļoti komunikabls, nepārtraukti pilnveido savas zināšanas. Šobrīd Wojciech Urbański strādā un dzīvo Krakovā, ir kļuvis par Hennessy vēstnieku Polijā un apmāca jaunos bārmeņus Krakovas bārmeņu skolā.

Paldies visiem, kas apmeklēja Monin kokteiļu semināru. Uz tikšanos nākamajos semināros. Fotogalerija šeit:

P.S Ja jums nepieciešama palīdzība kokteiļkartes izveidošanai, lūdzu sazinieties ar Monin zīmola vadītāju Latvijā Ingusu Reizenbergu pa e-pastu inguss@gemoss.lv

Dalies: