Christian Delpech viesojas Rīgā (+Foto)


30.janvārī pirmo reizi Rīgu apmeklēja vairākkārtējais flair pasaules čempions, visu flair bārmeņu elks Christian Delpech. Dienu pirms starptautiskā flair konkursa  “Olybet Flair Mania 2019” sniedza savu iespaidīgo meistarklasi.

Meistarklasi apmeklēja 89 dalībnieki, kas ir necerēti augsts interesentu skaits. Protams, lielākā interese bija tieši no Flair Mania dalībniekiem. Aizraujoši bija pavērot viņu acis un sejas izteiksmi, vērojot meistaru, dažiem pat savu elku, aiz bāra letes.

Christian Delpech  ļoti mierīgi un nosvērti sāka savu semināru, kas neaprobežojās tikai flair tēmu, bet apskatīja visu industriju kopumā. Ļoti saprotami un skaidrojoši tika aprakstītas dažādas situācijas un to risinājumi, izstāstīti dzīves piemēri un reāli gadījumi, un atkal risinājumi.

Brīžiem Kristiāns viesiem uzvaicāja – Do you have any questions? Bet klusums, visi gaidīja viņa stāsta turpinājumu, kas gluži kā izcils romāns ievelk klausītāju, liek koncentrēties un ar nepacietību gaidīt tālākos notikumus.

Stāsti par motivāciju, piemēri no sacensībām, uzvarētāja domāšana un visaptverošā viesmīlība un izpratne par to – tā bija reāla zināšanu porcija un stāsts, ko bija jādzird. Nedaudz praktiskās daļas par tēmu fee pour vs jigger un kas ir darba fairings.

Vakars turpinājās ar lieliskā meistara performanci aiz bāra letes, darbojoties ar blended malt viskiju Naked Grouse, Bols un Schweppes produktiem. Liekas, Kristiāns pagatavoja apmēram 100 kokteiļus, kur viens no favorītiem bija Naked Grapefruit Sour – Naked Grouse, svaigs greipfrūts, laims, medus un bitters!

Paldies Flair Mania un Coca – Cola HBC Latvija par iespēju un atbalstu meistarklases notikšanai, kā arī Cynic bar par viesmīlību un uzņemšanu. Tas tik tiešām bija iespaidīgi!


Dalies: