Iznācis bāru un dzērienu nozares žurnāls “Lete”


Bartending.lv informē

“Lete” ir ilustratīvi informatīvs žurnāls ar izmeklētu saturu. Tas top sadarbībā ar Latvijas Bārmeņu federāciju un iznāks reizi ceturksnī, katrā numurā piedāvājot kvalitatīvu un padziļinātu informāciju par dažādiem dzērienu, bāru un atpūtas industrijas jaunumiem. Žurnāla lappusēs būs lasāmas intervijas ar spilgtām personībām, pieredzes un ceļojumu stāsti, raksti par nozares aktualitātēm vietējā un pasaules līmenī, Latvijas bārmeņu un uzņēmumu sasniegumiem, kā arī receptes un profesionāli padomi. Jaunā žurnāla pamatā ir ideja, ka Latvijā ir vajadzīgs bāru un dzērienu nozarei veltīts izdevums, kas veicinātu kvalitatīvas atpūtas kultūras attīstību.

“Žurnālā “Lete” mēs kā nozares pārstāvji vēlamies nedaudz vairāk pastāstīt un atspoguļot Latvijas bārmeņu vērā ņemamos sasniegumus un padarīt saprotamākas šīs ne tik vienkāršās nozares nianses. Galvenokārt vēlamies pastāstīt un iemācīt orientēties milzīgajā dzērienu klāstā, ļaut uzzināt vairāk par to izcelsmi un vēsturi. Vēlamies mudināt meklēt un palīdzēt atrast katram savu gaumi, dzērienus un vietas, ko saukt par iecienītākajām,” uzsver Latvijas Bārmeņu federācijas prezidents un viens no žurnāla veidotājiem Raitis Akerblūms.

Žurnāla redaktore, SIA “Žurnāls Lete” valdes priekšsēdētāja Edīte Biteniece vēlas, lai jaunais žurnāls iedvesmo cilvēkus nobaudīt jaunas lietas un atklāt sev jaunas vietas, kuras līdz tam, iespējams, neiedomātos apmeklēt: “Mūsu mērķis ir ļaut lasītājam iemācīties ko jaunu, lauzt stereotipus un kopā pacelt atpūtas un bāru nozari vēl inteliģentākā līmenī.”

Žurnālu veido pieredzējusi un radoša komanda: galvenā redaktore un viena no idejas autorēm Edīte Biteniece, Latvijas Bārmeņu federācijas prezidents Raitis Akerblūms, žurnāliste un televīzijas personība Lelde Lietaviete, žurnālists un sabiedrisko attiecību profesionālis Ivo Kiršblats, žurnāliste Kristīna Putinceva, idejas autors un ilggadējais bārmenis Zigmārs Bitenieks un Latvijas Bārmeņu federācijas vice-prezidents Andris Noreiķis. Žurnāla dizaina autores ir māksliniece Sarmīte Māliņa un maketētāja Dace Eglīte.

Žurnāls ir nopērkams preses tirdzniecības vietās visā Latvijā, un tā pārdošanas cena ir EUR 3.75.

Kontaktinformācija
Kristīna Putinceva
SIA Žurnāls Lete pārstāve
Tālr.: +371 25633083
E-pasts: redakcija@zurnalslete.com

Dalies: