Pavisam neparastais, bet pasaulē iecienītais Hendrick’s džins


“Hendrick’s Gin” tiek uzskatīts par pasaulē neparastāko džinu. Tā dzimšans vieta ir Skotijā, Airšīras piekrastes pilsētā Girvanā. Pats džina ražošanas process jeb destilācija notiek divos atšķirīgos un unikālos destilācijas katlos “Bennett” (1860) un “Carter Head” (1948), kuros 11 dažādas tradicionālās augu valsts satāvdaļas – tādas, kā kadiķogas, koriandrs, citrusaugļu miziņas un citas – tiek rūpīgi destilētas meistares Leslijas Greisijas uzraudzībā.

Negaidītais gurķu un rožu ziedlapiņu ekstrakta piejaukums piešķir Hendrick’s džinam īsti dumpiniecisku raksturu. Pateicoties “Hendrick’s” džinam, pasaule iemācījās baudīt klasisko koteili “Gin & Tonic”, dekorētu ar gurķa ripiņām.

“Hendrick’s” džins vienmēr mīl patīkami pārsteigt un arī šoreiz tas neizpaliks, piedāvājot jaunumus Latvijas tirgū.
Hendrick’s Midsummer Solstice ir limitēta daudzuma produkts, kurš harmoniskā infūzijā apvienojas ar izteiktu ziedu esenču klāstu, svinīgi atzīmējot vasaras saulgriežu mūžīgo noslēpumu.

Īsta svētlaime sajaucot ar toniku pasniedzot glāzē uz ledus, dekorējot ar gurķa ripiņu un apelsīna mizu.
Tas uzziedot pilnīgi citā dimensijā pasniedzot ar dzikstošo vīnu un nedaudz toniku, mūsu īpaši vasarīgajā kokteilī “Midsummer Solstice Spritz”.

 

 

Hendrick’s Midsummer Spritz
50ml Hendrick’s Midsummer Solstice
100ml Premiāls toniks
50ml Prosecco
Pildam vīna glāzi pilnu ar ledu, lejam Hendrick’s Midsummer Solstice, pievienojam Prosecco, pārlejam ar toniku. Dekorējam ar gurķa šķēli un apelsīna daiviņu.

Hendrick’s Lunar arī ir limitēta daudzuma džins, kas ticis lolots mēness gaismas ietekmē. Daudzkārt tieši naktīs mūsu destilācijas meistare Leslija Greisija bija sastopama savā iemīļotajā siltumnīcā, rūpējoties par saviem tur augošiem dažādajiem agugiem. Tieši šeit, dienas izskaņā viņa novēroja dažu ziedu aromātikas pastiprināšanos. Naktī ievāktie ziedi destilātam piešķir dziļaku un daudz stiprāku aromātu buķeti.
Kādu mēness apspīdētu vakaru viņa iedvesmojās radīt šo aromātiski bagāto, ārkārtīgi gludo un pievilcīgo džinu.
Tas neapšaubāmi ir tik delikāts baudot kopā ar toniku, vai izmēģiniet arī Hendrick’s Lunar Moonlight Buck, pievienojot ginger ale un sulu no citrona daiviņas.

Hendrick’s Lunar & Tonic
50ml Hendrick’s Lunar
150ml Premiāls toniks
3 plānas gurķa ripiņas
Malti melnie pipari.

Pildam garo glāzi pilnu ar ledu, lejam Hendrick’s Lunar Gin, pievienojam toniku. Dekorējam ar gurķa ripiņām un melnajiem pipariem.